en
ENSEMBLE KOMPOPOLEX

30.11.2021_20.00 @ BKA Theatre, Berlin
Unerhörte Musik // Kompopolex

Neo Hülcker – we speak 
Ole Hübner – trauma und zwischenraum 3
Aleksandra Gryka - Plastic
Rafał Ryterski - Breathe
Piotr  Peszat - Untitled Folder #3 na trio i wideo

7.11.2021_18.00 @ NOSPR, Katowice
Festiwal Prawykonań // Jędrzej Piaskowski // Barbara Kinga Majewska // Michał Pepol // Kompopolex

Bogusław Schaeffer - TIS MW2
Aleksandra Gryka - Plastic
Rafał Ryterski - Breathe
Agata Zemla - nowy utwór

3.10.2021_17.00 @ ICE, Kraków
Festiwal Sacrum Profanum // Marek Chołoniewski // Kompopolex

La Monte Young – Composition #7
Carola Bauckholt – Geräusche 
Neo Hülcker – we speak 
Pauline Oliveros – Rock Piece 
La Monte Young – Composition #13 (to Richard Huelsenbeck)
Marta Śniady – c_ut|e_#1 na trio
Marek Chołoniewski – Assemblages dla konkretnych wykonawców
Ole Hübner – trauma und zwischenraum 3 
La Monte Young – Composition #10 (to Bob Morris)
 

2.10.2021_ @Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”, Stalowa Wola
Festiwal MMMM 2.1 // Kompopolex

Jennifer Walshe EVERYTHING YOU OWN HAS BEEN TAKEN TO A DEPOT SOMEWHERE na troje wykonawców
Nina  Fukuoka - uncanny valley na trio i wideo
Kelley Sheehan -  #006f na klawiaturę MIDI i wideo
Marta Śniady -  c_ut|e_#1 na trio i wideo 
Celeste Oram - XEROX ROCK
Carola Bauckholt - Geräuche na dwoje wykonawców

12.09.2021_19.00 @ Teatr Pleciuga, Szczecin
Festiwal Kontrapunkt // Kompopolex
 

Jennifer Walshe EVERYTHING YOU OWN HAS BEEN TAKEN TO A DEPOT SOMEWHERE na troje wykonawców
Simon 
Løffler - b na troje wykonawców, lampy jarzeniowe i efekty gitarowe
Marta Śniady -  c_ut|e_#1 na trio i wideo 
Celeste Oram - XEROX ROCK na troje wykonawców 
Piotr  Peszat - Untitled Folder #3 na trio i wideo 

10.08.2021_19.00 @ Sinfonia Varsovia, Warszawa


Nina  Fukuoka - uncanny valley na trio i wideo
Kelley Sheehan -  #006f na klawiaturę MIDI i wideo
Mateusz Śmigasiewicz -  ASDR na perkusję i audio playback (premiera)   
Oxana  Omelchuk -  5 Widmungen an die verborgenen Empfänger na akordeon i audio playback   
Marta Śniady -  c_ut|e_#1 na trio i wideo  
Piotr  Peszat - Untitled Folder #3 na trio i wideo 
 

21.12.2020_8:00 PM @ Internet (streaming)
Musica Privata // Paweł Malinowski // Kompopolex

Paweł Malinowski - Imaginarium Polkolor

15.12.2020_9:00 PM @Fanpage Wrocławskiego Oddziału ZKP (streaming)
GENERACJE #ZKP

Grażyna Pstrokońska-Nawratil - Pasikonik trzy opracowania solowe
Ryszard Mieczysław Klisowski - Fleurage des Champs: I. Les Sons de Coleurs, II. Les Sons de Coleurs Synthéthiques w opracowaniu dla trojga wykonawców
Piotr Drożdżewski - Dwie nowele w opracowaniu dla dwóch wykonawców
Leszek Wisłocki - Fantazja "Łowiecka" w opracowaniu dla trojga wykonawców i syntezator solo
Rafał Augustyn - Omaggio á MPK dla trojga wykonawców**

15.11.2020_20.00 @SACRUM PROFANUM 2020

Matthew Shlomowitz - Weird Audio Guide
Monika Dalach - CARBON IS THE NEW BLACK
Jacek Sotomski - SOLUCJA

Ensemble Kompopolex: 
Aleksandra Gołaj - perkusja,
Rafał Łuc - akordeon,
Jacek Sotomski - komputer

W utworze Jacka Sotomskiego: Jaśmina Polak - głos, Eternal Engine (Marta Nawrot, Jagoda Wójtowicz) - video, Magda Szpecht - współpraca reżyserska

20.09.2020_17.00 @ SPATiF, Warszawa

Celeste Oram - XEROX ROCK

Utwory nagrodzone w Konkursie Kompozytorskim Koła Młodych ZKP
Piotr Bednarczyk - Triggered 
Krzysztof Ratajski - Quarantella
Alina Dzięcioł - Against 

Ensemble Kompopolex:
Aleksandra Gołaj - perkusja,
Rafał Łuc - akordeon,
Jacek Sotomski - komputer,
Rafał Zalech - altówka (gościnnie)

13.09.2020_17.00 @ Szkoła Muzyczna im. Z. Mycielskiego w Strzyżowie

Celeste Oram - XEROX ROCK

Utwory nagrodzone w Konkursie Kompozytorskim Koła Młodych ZKP
Piotr Bednarczyk - Triggered 
Krzysztof Ratajski - Quarantella
Alina Dzięcioł - Against 

Ensemble Kompopolex:
Aleksandra Gołaj - perkusja,
Rafał Łuc - akordeon,
Jacek Sotomski - komputer,
Rafał Zalech - altówka (gościnnie)

12.12.2019_18:00 @Centrum Sztuki WRO
KOMPOPOLEX live at WRO


Jenniffer Walshe - EVERYTHING YOU OWN HAS BEEN TAKEN TO A DEPOT SOMEWHERE na troje wykonawców
Matthias Kranebitter - 96bit music na akordeon i audio playback
Wojtek Blecharz - K’an na steel drum i ok. 130 patyczków
Simon Løffler - b na troje wykonawców, lampy jarzeniowe i efekty gitarowe
Cory Arcangel - 24 dance for electric piano na syntezator KORG M1
Piotr Peszat - Untitled Folder #3 na troje wykonawców, audio playback i video